Sevgi ve Sohbet Vermekle Yücelir GeLişir

qaRip     19-01-20     Yemek Tarifleri     Sevgi ve Sohbet Vermekle Yücelir GeLişir     273 Defa Okundu

İnsan olmanın temel şartları olarak; çalışmayı, okumayı, sevmeyi ve karşılıksız vermeyi saymak ve En önemlisi de hiç şüphesiz sevmek sohbet etmektir Çünkü okumayı severek, çalışmayı severek ve vermeyi de ancak severek sohbet ederek yapabilirsiniz. Gerçek anlamda seviyorsak, kimin daha karlı çıkacağını düşünmeden veririz.
Bütün insanlık tarafından en çok özlenen, en çok konuşulan, üzerine öyküler, şiirler, romanlar yazılan sevgi eğer gerçek ise, karşısına çıkan herkesi kendine esir alır. Sohbet ortamında Onu olumlu olmaya yönlendirir, iyiye dönüşümünü, tekâmülünü hızlandırır. Sevgi sözcüğünün özünde gizli bir enerji vardır. Hepimizin bunu idrak edip, yaşamımızın en derinliklerine yerleştirmek için gerekli çabayı göstermemiz olağanüstü bir güzelliktir.
İki gönül bir olduğunda, yeni bir şey yaratılır. Sevgi sanatsal bir oluşumdur. Sohbet ise kişileri birbirine yaklastiran Bir kavramdır..

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş zamanlarını daha eğlenceli şekilde değerlendirmesi ve arkadaşlıklar kurması için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 FixChat.Org - Tüm hakları saklıdır.