Mersin Sohbet Odaları

eSinti     04-09-20     Chat Odaları, Genel     Mersin Sohbet Odaları     1490 Defa Okundu

Hayat şartlarının değişmesi ve teknolojinin devasa şekilde hayatımıza girmesiyle birlikte mesafe kavramı da değişmiş oldu.Eskiden çoğumuzun arkadaşlıkları ya kapı komşularla yada akrabalarla sınırlanmıştı,diğer şehirlerden arkadaş edinmek bir yana dursun o şehirlerin bilgilerine de genellikle gazete veya başka bir yakınımızın anlatımıyla olabiliyordu.Zamanımızda ise sosyal medya ve sohbet sunucu siteleri aracılığıyla bire bir olarak farklı kişilerle arkadaşlıklar kurabiliyor;hem bilgilerimizi hemde arkadaş çevremizi genişletebiliyoruz.

Her konuda sizler için nasıl faydalı olabileceğimizi düşünerek FixChat.org ailesi olarak il il sohbet odaları açıp bu odalarda o memleketten kişilerle arkadaşlığınızı artırabilmenizin sizleride daha hoşnut edebileceğimizin kanaatindeyiz.

Zaman zaman yer verdiğimiz illere özgü sohbet odalarımızda o şehirden olmanız zorunlu değildir,önemli olan yeni arkadaşlıklara yeni bilgilere ulaşabilmenizdir.

Bunun yanı sıra aynı ilden vatandaşlarımızda tabiki bu odalarda sohbet edip iş veya baska sebeple görüşemediği arkadaşlarıyla rahatlıkla ister bilgisayar,ister akıllı telefon aracılığıyla görüşebilir,yine diğer bir seçenek olan başka ilden arkadaşlıklar kurabilirler.

Mersin Sohbet Odaları seviye ve anlayış sergileyen seviyeli 18 yaş üstü tüm vatandaşlarımız için ücretsiz olarak açılmıştır.Olmamasını ümit ettiğimiz fakat olursa diye belirtebileceğimiz her hangi bir sorunda yetkili arkadaşlarımız size gerekli yardımı yapacaktır.

Mersin Sohbet Odaları kanalımızda yetki almak isteyen arkadaşlar kanal yetkililer veya adminlerimizle irtibata geçebilir.

FixChat.Org her zaman olduğu ve olacağı gibi ben demeyip biz demeye devam edecektir.Önerileriniz her zaman bizim için yol gösterici oldu ve olacakta.Yorumlarınızda Önerilerinizi bekliyorum Hoş kalın hoşça kalın FixChat.org da kalın…

 

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (11 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş zamanlarını daha eğlenceli şekilde değerlendirmesi ve arkadaşlıklar kurması için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 FixChat.Org - Tüm hakları saklıdır.