İstanbul Sohbet Odası

eSinti     23-09-20     Genel     İstanbul Sohbet Odası     1088 Defa Okundu

Türkiyenin en kalabalık ve en canlı ili olan İstanbul Chat Sohbet Odalası takipcilerinin de büyük kitlesini oluşturuyor.Tarihi ve tüm şatafatıyla hiç gitmemiş olanların bile hayali olabilmiş bir ehir,aşklara,şarkılara,romanlara filimlere ilham olmuştur.

Yedi tepesinde milyonlarca insana umut veren bu güzel ilimize özel sohbet odası açmasak olmazdı.Ben özellikle konuşmalarını çok severim o kadar naif ve kibar konurlar ki muhabbet ettiklerinde sanki hikaye dinliyormuşum gibi dinlendirir beni zaten özellikle İstanbul Türkçesi olarak adlandırılan bu şive sanırım o naifliğinden kaynaklanıyor.

İstanbul anlatılması gercekten çok zor bir il o kadar geniş bir kültüre sahipki yazmak resmetmek mümkün değil.Boşuna denmemiş ki Ana gibi yar,İstanbul gibi diyar olmaz diye;Sadece türkiyenin değil tüm dünya ülkelerinin hayranlıkla bahsettiği bu güzel ilimizin Doğu ile batıyı birleştirdiği gibi İstanbul sohbet odamız da tüm arkadaşları birleştirmesi için itina ile çalışmaktayız.

 

Anlatmanın yetersiz kalacağı bu kanala gelmenizi ve bizzat gözlerinizle şahit olmanızı istiyorum. Dostluğun,arkadaşlığın samimiyetin baki olduğu kanalızda Saygı ile karşılaşacaksınız,Tabiki çıkışınız olacak fakat kesinlikle dönüşünüz de olacaktır 🙂

İstanbul’a kimi ziyarete kimi kariyere kimi aşka gider ya işte İstanbul Sohbet Odaları da aynen sizi aradığınıza ulaştıracak bir sohbet odasıdır.

Hoşça sağlıkla muhabbetle bizle kalın…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (2 Yorum)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş zamanlarını daha eğlenceli şekilde değerlendirmesi ve arkadaşlıklar kurması için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 FixChat.Org - Tüm hakları saklıdır.