Aşk Sohbet Odası

eSinti     05-08-20     Chat Odaları     Aşk Sohbet Odası     764 Defa Okundu

Aşk tarifi en zor şeydir;Kimi zaman üç noktayla anlatılmaya çalışılır,kimi zaman sonsuzluklar yetersiz kalır anlatmaya.Kim nasıl yorumlarsa yorumlasın hayatımızın anlamıdır aşk

Aşk sınırlandırılamaz bazen yar aşkı olur,bazen vatan,bazen anne baba,hatta çocuğuna duyduğun o sımsıcak duygu yazarkenken bile kelimelerde yetersiz kaldığım vazgeçilmezliktir aşk

Aşık olmak istemiyorum diyen birinin dahi özlem duyduğu ilahi bir duygudur aşk…

Kimi zaman bir şiirle çıkar karşımıza,kimi zaman sonu gelmesin diye umduğumuz ama sonunu merak ettiğimiz bir romanla.Edebiyattır aşk

Aşk bu kadar anlamlı bu kadar vazgecilmezken Fixchat.org da olmaması mümkünmü?

Dostluk,arkadaşlık muhabbet ve yeni bir aşk mı arıyorsunuz? Tam yerindesiniz.Kanalımızda hepsinden bir parca bazen her parcadan bir bütüne yer veriyoruz.

Hedefimizden asla vazgecmeden,kendimizden ödün vermeden kalite ve samimiyetle yeni dostlarımızı ağırlamaktan onur duyarız..

Bir kere girip ayrılamayanların mekanı Fixchat.org da Yetki almak isteyen arkadaşlarımız adminlerimizle görüşebilirler..

Hoş muhabetler Fixchat.org ailem…

Etiketler

Sende Paylaş:  Facebook    Tweet    Pinterest    Google+    Whatsapp  

Yorumlar (9 Yorum)

  Çok güzel yazmışsınız bende , sevdiğimi alıp geliyorum çok güzel insanlar tanıdım burda sevenede saygıları var keşke herkes böyle dürüst olsa güzel paylaşım için teşekkürler duygulandırdınız beni 🙂

  İlk kez sohbet etmek için girdiğimde çok sıcak bir karşılamayla başladı herşey. Alışkanlık oldu her saat her dakika orda olup sohbet etmek istiyorum herkese tavsiye ederim .

  Çok GüzeL Bir Sunucu Bir Defa geldim Çok Memnun kaldım inş iyi yerlere gelir

  Çok sıcak bir ortamı var gelmeyen çok şey kaçırıyor bence 🙂

  ImOriqinaL

  Çaycı kısmı boşta sanırım giriyoruz çay veren yok 😛

   :)) o kadar samimi bir ortamız ki Çaycıya ihtiyaç duymuyoruz.Ben hemen ikram edeyim ama ev sahibisin artık kendi çayını alabilirsin:)

Yazı hakkında görüşlerinizi belirtmek istermisiniz?İçerikler

Sohbet sitesi insanların boş zamanlarını daha eğlenceli şekilde değerlendirmesi ve arkadaşlıklar kurması için açılmıştır.

Takip Et

Sende ♥ hemen takip et

© Copyright 2020 FixChat.Org - Tüm hakları saklıdır.